Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/ Firma Samsung przekazała Szkole na Leśnej sprzęt do (..)

Firma Samsung przekazała Szkole na Leśnej sprzęt do pracowni mechatroniki i automatyki

22 Stycznia 2024

17 stycznia br. w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wlkp. we Wronkach - Szkoła na Leśnej, przedstawiciele firmy Samsung przekazali szkole najnowocześniejszy sprzęt do pracowni mechatroniki i automatyki -  sterowniki firmy Mitsubishi. W spotkaniu uczestniczyła Starosta Szamotulski Beata Hanyżak.

To niezwykłe wsparcie technologiczne z pewnością wpłynie pozytywnie na rozwój placówki oraz na jakość kształcenia naszej młodzieży. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, uczniowie będą mieli możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu mechatroniki, co stanowi istotny krok w kierunku ich przygotowania do dynamicznie rozwijającego się świata technologii. Jesteśmy pewni, że nowe możliwości, jakie niesie ze sobą ten sprzęt, przyczynią się do sukcesów naszych uczniów.