Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/ III Powiatowy Turniej Szkół w Rummikub

III Powiatowy Turniej Szkół w Rummikub

15 Kwietnia 2024

12 kwietnia 2024r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Szamotułach odbył się finał III Powiatowego Turnieju Szkół w Rummikub, który został wsparty przez Powiat Szamotulski. Z każdą edycją turniej cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku wystartowało 16 szkół z całego powiatu.

Oprócz uczniów rywalizowali ze sobą również opiekunowie uczestników, wśród których pierwsze miejsce uzyskała pani Agnieszka Garbacz (Szkoła Podstawowa im. Józefa Gibowskiego w Grzebienisku).

Wśród uczniów cztery pierwsze miejsca zdobyli:

I m. Olga Spychała (Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach),

II m. Maja Koput (I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Szamotułach),

III m. Franciszek Piosik (Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi),

IV m. Dominik Łuczak (Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach). Ogromne gratulacje!

W przerwie konkursu wszyscy mogli posilić się drożdżówkami i pograć w inne gry udostępnione dla uczestników.

Wraz z organizatorami cieszymy się, że uczniowie wybierają taką formę spędzania wolnego czasu, a nauczycielom dziękujemy za wspieranie uczniów i przygotowanie eliminacji szkolnych.

Do zobaczenia w kolejnej edycji!