Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/ Tomasz Drab Mistrzem Świata we Fryzjerstwie OMC World (..)

Tomasz Drab Mistrzem Świata we Fryzjerstwie OMC World Paris 2019

18 Września 2019

Tomasz Drab Mistrzem Świata we Fryzjerstwie OMC World Paris 2019

Rozpiera nas duma! Tomasz Drab Mistrzem Świata we Fryzjerstwie!

Dzisiaj włodarze Powiatu mieli przyjemność gościć wyjątkową  postać. Pan Tomasz Drab, mieszkaniec Powiatu Szamotulskiego a konkretnie  Kaźmierza i absolwent szamotulskiego Zespołu Szkół Nr 3 im. H. Kołłątaja, w miniony weekend  na OMC Hairword Paris 2019, wywalczył dla Polski tytuł Mistrza Świata we Fryzjerstwie! Nasza duma jest tym większa, że do konkursów przystąpiła ogromna liczba uczestników, bo aż 1184 osób z 50 państw świata. Jednakże to właśnie Jego wizja Fryzury Artystycznej i Kreatywnej okazała się najwyżej oceniana przez jurorów rzemiosła fryzjerskiego. Panu Tomaszowi  i całej reprezentacji Polski, składamy  ogromne gratulacje, sukces za którym kryje się wiele godzin ciężkiej, konsekwentnej  pracy i wyrzeczeń owocuje takimi dokonaniami!