2. Letnia Senioriada

19 Sierpnia 2024

18 sierpnia w Parku w Nowej Wsi odbyła się druga edycja Letniej Senioriady.

Ważniejszymi momentami były: przemarsz prowadzony przez Wroniecką Orkiestrę Dętą, przekazanie kluczy do miasta, pokaz Mażoretek Miraż, występ Zespołu Śpiewaczego Chojanki oraz prezentacja Zespołu Tańca Polskiego Wronki. Dodatkowo Park w Nowej Wsi został podzielony na różnorodne strefy tematyczne, w tym miasteczko zdrowia, strefę bezpieczeństwa, strefę gastronomiczną czy sportową. Natomiast wieczorem wszyscy obecni mieli okazję posłuchać największych przebojów legendarnej grupy ABBA, podczas wyjątkowego występu zespołu MAMMA MIA SHOW.

Pogoda dopisała, a uczestnicy bawili się wyśmienicie, ciesząc się zarówno atrakcjami, jak i wspólnym spędzaniem czasu.

Impreza została wsparta przez Powiat Szamotulski, który na miejscu reprezentował Członek Zarządu Szymon Erenc.