30-lecie Barki

10 Czerwca 2019

Dnia 7 i 8 czerwca br. Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka obchodziła 30-lecie istnienia. Uroczystość obfitowała w atrakcje. Piątek wypełniały konferencje, rozmaite panele dyskusyjne i warsztaty. Wieczorem w poznańskim Centrum Kultury ZAMEK miała natomiast miejsce uroczysta gala, podczas której osobom zaangażowanym w działalność Fundacji wręczono okolicznościowe statuetki.

Kolejny dzień poświęcony był natomiast obchodom w Chudobczycach. Goście wzięli udział w festynie, podczas którego można było zwiedzić gospodarstwo, spotkać się i porozmawiać z Liderami Barki, obejrzeć występy lokalnych zespołów, czy wziąć udział we wspólnym śpiewaniu.

We wspólnym świętowaniu wziął udział Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Jaromir Zieliński. Ponadto podczas festynu swoje prace miała przyjemność zaprezentować grupa reprezentująca Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni Socjalnej „Talent”.

30-lecie Barki

Galeria aktualności