Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/60 lat Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i (..)

60 lat Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pniewach

6 Czerwca 2019

5 czerwca br. w Pniewach miał miejsce wyjątkowy jubileusz. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów obchodził 60- lecie swojej działalności. Okrągła rocznica stanowiła doskonałą okazję do wspólnego świętowania. Był to też czas podsumowań i wyróżnienia osób szczególnie zasłużonych dla Związku. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą. Następnie zaproszeni goście udali się do Restauracji Zacisze. Tam rozpoczęto część oficjalną obchodów. Prócz możliwości podziwiania występów artystycznych, wysłuchania przemówień i podziękowań, uczestnicy skorzystali z okolicznościowego poczęstunku. Spotkanie stanowiło również doskonałą okazję do rozmów i wspólnej wymiany doświadczeń. W gronie znamienitych gości biorących udział w wydarzeniu znalazł się Przewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego Radosław Łanoszka.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Pniewach