Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Akt powierzenia stanowiska dyrektora oraz akty nadania (..)

Akt powierzenia stanowiska dyrektora oraz akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego w szkołach powiatowych

31 Sierpnia 2023

Kolejne wydarzenia w Starostwie Powiatowym w Szamotułach.

W dniu dzisiejszym Pani Monika Kozber otrzymała akt powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół nr 1 m. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach na okres kolejnych pięciu lat. Gratulujemy Pani Kozber, która dotychczas także obejmowała to stanowisko.

Następnie Starosta Szamotulski Beata Hanyżak przyjęła ślubowanie i wręczyła akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego następującym nauczycielom z szkół prowadzonych przez Powiat Szamotulski:

Agnieszka Wydarta   Zespół Szkół Nr 1 im. Powstańców Wlkp. we Wronkach,

Izabela Hellak  Zespół Szkół Nr 1 im. Powstańców Wlkp. we Wronkach,

Magdalena Dąbrowska Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach,

Karolina Olejniczak  I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi  w Szamotułach,

Mateusz Nitschke  I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi  w Szamotułach,

Ilona Kucewicz  Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach,

Katarzyna Małycha- Sieminiak Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach,

Błażej Lewandowski Zespół Szkół Nr 1 im. Powstańców Wlkp. we Wronkach,

Łukasz Klapczyński I Liceum Ogólnokształcące  im. ks. Piotra Skargi   w Szamotułach.

W uroczystości wzięli też udział dyrektorzy szkół, w których przyznano mianowania.

Gratulujemy!