Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Apel Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak i Dyrektora (..)

Apel Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak i Dyrektora Szpitala w Szamotułach Remigiusza Pawelczaka

26 Marca 2021

APEL STAROSTY SZAMOTULSKIEGO i DYREKTORA SZPITALA W SZAMOTUŁACH

Drodzy mieszkańcy Powiatu Szamotulskiego!

Codziennie doświadczamy sytuacji, które jeszcze niedawno wydawały nam się niemożliwe. Zagrożenie koronawirusem jest realne. Dlatego pamiętajmy: zdrowie jest najważniejsze. Chrońmy siebie i naszych bliskich, a zwłaszcza tych, którzy są w grupach ryzyka. Przestrzegajmy zasad postępowania i przepisów. Ograniczmy kontakty społeczne tak dalece, jak to możliwe  i pozostańmy w domach!

Musimy teraz być wspólnie odpowiedzialni za całą naszą społeczność! Obszar Covidowy szamotulskiego szpitala jest już zapełniony. Pacjenci z terenu Powiatu trafiają już do innych szpitali.

Przestrzegajmy wprowadzonych ograniczeń! To dla naszego dobra!

Remigiusz Pawelczak                                                                   Beata Hanyżak

Dyrektor

Szpitala Powiatowego                                                                 Starosta Szamotulski

w Szamotułach