Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Arkadiusz Wargacki Laureatem Wojewódzkiego Konkursu (..)

Arkadiusz Wargacki Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

24 Kwietnia 2019

Arkadiusz Wargacki trzymające dyplom oświadczający, że został Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Chłopak ubrany jest w garnitur.

Dnia 5 kwietnia 2019 r. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych, organizowanych dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów województwa wielkopolskiego. Elżbieta Leszczyńska Wielkopolski Kurator Oświaty pogratulowała najzdolniejszym uczniom sukcesów oraz życzyła wytrwałości w rozwijaniu pasji i talentów. Arkadiusz Wargacki z kl.3gA szamotulskiego Zespołu Szkół nr 1 w uroczystości udział brał już po raz drugi. Aktualnie  jako laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, natomiast w roku ubiegłym jako laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego uzyskując tym samym zwolnienie z części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego z maksymalną liczbę punktów. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Treść i zdjęcie: Zespół Szkół nr 1 w Szamotułach