Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Bal Seniora Anno Domini 2020

Bal Seniora Anno Domini 2020

29 Stycznia 2020

28 stycznia br. odbył się XVII Bal Seniora  na zaproszenie Siostry Ewy Szczutkowskiej Dyrektora Domu Dziennego Pobytu „Betlejemka" do Hali Widowiskowo-Sportowej „Nałęcz” przybyli zaproszeni goście m.in przedstawiciele instytucji samorządowych w osobach Wicestarosty Szamotulskiego Rafała Zimny oraz Mariana Płacheckiego Przewodniczącego Rady Gminy w Szamotułach, zastępcy Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej Marii Przybylskiej, Kierownika Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie Dariusza Pilaka, Kierownika Klubu „Hetman” z Poznania - Stenii Golińskiej. Na balu pojawili się przede wszystkim przedstawiciele  zaprzyjaźnionych instytucji, zrzeszeń, stowarzyszeń, klubów  oraz zespołów skupiających seniorów,  nie tylko z terenu  Powiatu Szamotulskiego.

Tegoroczne hasło balu brzmiało „Z uśmiechem przez życie” i doskonale wpisało się w nastój  panujący w hali. Bal zainaugurowany został tradycyjnym  staropolskim Polonezem, a dzięki licznie przybyłym taneczny korowód zdawał się nie mieć końca.  Zadowoleni, uśmiechnięci tancerze seniorzy, zgodnie z rytmem muzyki sprawili zadość karnawałowej tradycji. Bal uświetnił występ Eleni.