Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Bezpieczne Wakacje po raz 14

Bezpieczne Wakacje po raz 14

11 Czerwca 2024

6 czerwca na terenie gospodarstwa agroturystycznego „Agro-Zalew” w Radzynach odbyła kolejna edycja projektu „Bezpieczne Wakacje”. W organizacje wydarzenia zaangażowane były służby z powiatu szamotulskiego.

Wszyscy uczestnicy spotkali się ze strażakami, policjantami i leśnikami, którzy przybliżyli im zasady bezpiecznego zachowania w czasie wakacji.  Wielkim zainteresowaniem cieszył się pokaz ratownictwa wodnego przygotowany przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach. Dzieci miały okazję również uczestniczyć w konkursach i zabawach edukacyjnych.

W imprezie udział wzięli: Radny Powiatu Szamotulskiego Włodzimierz Malinowski, Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji,  Straży Pożarnej, Nadleśnictwa Pniewy i Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej.

Podobnie jak poprzednie edycja, również tegoroczna cieszyła się dużą frekwencją i zainteresowaniem najmłodszych.