Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Bezpłatna fizjoterapia domowa w Powiecie Szamotulskim

Bezpłatna fizjoterapia domowa w Powiecie Szamotulskim

13 Maja 2022

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii zaprasza pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności (I grupa), na BEZPŁATNĄ FIZJOTERAPIĘ DOMOWĄ, (realizowaną w domu u pacjenta), finansowaną przez NFZ.

Poza Szamotułami i powiatem szamotulskim zabiegi realizowane są także w: Poznaniu i powiecie poznańskim, Śremie i powiecie śremskim, Wrześni i powiecie wrzesińskim, Koninie i powiecie konińskim, Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim, Grodzisku Wielkopolskim i powiecie grodziskim, Lesznie i powiecie leszczyńskim, Środzie Wielkopolskiej i powiecie średzkim, Słupcy i powiecie słupeckim, Jarocinie i powiecie jarocińskim, Krotoszynie i powiecie krotoszyńskim, Gostyniu i powiecie gostyńskim, Kole i powiecie kolskim, Nowym Tomyślu i powiecie nowotomyskim, Obornikach i powiecie obornickim, Rawiczu i powiecie rawickim, Wągrowcu i powiecie wągrowieckim.

Pacjenci otrzymują do 80 dni rehabilitacji!

Pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności - przyjmowani są bez kolejki!

Potrzebne jest e-skierowanie od lekarza rodzinnego i innego lekarza specjalisty.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie: https://wielkopolskiecentrumfizjoterapii.pl/fizjoterapia-domowa/

Zapisy: Fizjoterapia Domowa: tel. 512 046 048, 573 973 963

Zapraszamy!