Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Cieszymy się sukcesami sportowymi i doceniamy!

Cieszymy się sukcesami sportowymi i doceniamy!

11 Czerwca 2019

Od lewej dwie uczennice Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach, Starosta Szamotulski Pani Beata Hanyżak oraz Dyrektor Zespołu szkół nr 2 w Szamotułach. Uczennice trzymają w dłoni torby z upominkami, a na ich szyi wiszą medale.

Wczoraj na zaproszenie Pani Beaty Hanyżak Starosty Szamotulskiego, przybyły do siedziby Powiatu Dagmara Kaliszan i Sandra Damazyn. Na co dzień dziewczyny są uczennicami Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach, jednak powodem tego miłego spotkania były ich sukcesy sportowe. Przypomnijmy, Sandra  Damazyn zdobyła tytuł  Brązowej  Medalistki Juniorek Mistrzostw Polski w Boksie , natomiast Dagmara jest Mistrzynią Polski Kadetek, zdobywając złoty medal  w tej samej dyscyplinie. W imieniu Zarządu Powiatu Szamotulskiego Pani Starosta przekazała młodym sportsmenkom gratulacje i życzenia dalszych sukcesów  sportowych. Radości i dumy nie krył również przybyły wraz nimi dyrektor ZS nr 2 Szamotułach, Zygmunt Sługocki .To zawsze najmilsze chwile móc dzielić radość z sukcesów. Oby takich jak najwięcej!