Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Dofinansowanie w ramach Programu „Szatnia na Medal”

Dofinansowanie w ramach Programu „Szatnia na Medal”

20 Marca 2020

Miło nam poinformować, że wniosek Powiatu Szamotulskiego o dofinansowanie zadania pn. „Remont zespołów szatniowych w hali „Nałęcz” w Szamotułach” w ramach Programu „Szatnia na Medal”, po ocenie formalnej i merytorycznej, umieszczony został na liście rankingowej projektów zgłoszonych do dofinansowania - zgodnie   z Uchwałą Nr 1976/2020 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 12.03.2020 r.

Zadanie dotyczy I etapu remontu szatni w hali sportowej „Nałęcz” przy Zespole Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach, który obejmować będzie remont dwóch z czterech zespołów szatniowych oraz wymianę drzwi we wszystkich szatniach i łazienkach.

Szatnie znajdują się w ogólnodostępnym, wykorzystywanym przez jednostki zewnętrzne i osoby fizyczne obiekcie.

Ze względu na zakres oraz koszty, remont całego kompleksu zespołów szatniowych podzielony został na etapy i przeprowadzany będzie sukcesywnie, przyczyniając się do poprawy warunków i budowania pozytywnego wizerunku sportu kojarzonego ze zdrowiem i higieną.

Koszt robót budowlanych: 205.870 zł natomiast kwota dofinansowania wynosi  99.500,00 zł.