Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Dyżury doradcze pracowników Urzędu Skarbowego dla osób (..)

Dyżury doradcze pracowników Urzędu Skarbowego dla osób chcących skorzystać z rozliczeń w ramach projektu „Twój e-PIT”

21 Lutego 2019

Informujemy, że 22 lutego i 15 marca br. w godzinach od 9:00 do 13:00, w sali nr 7, budynku B, Starostwa Powiatowego odbędą się dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w Szamotułach.
W wyznaczonych terminach udzielane będzie bezpłatne wsparcie dla wszystkich zainteresowanych samodzielnym rozliczeniem PIT-ów w ramach nowej usługi „Twój e-PIT”.

Udostępnienie na Portalu Podatkowym wypełnionych zeznań podatkowych, w ramach ww. projektu to wygodna i bezpieczna forma rozliczenia podatkowego, która dodatkowo uprawnia do szybszego zwrotu nadpłaty i skraca czas oczekiwania z 3 miesięcy do 45 dni.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z dyżuru prosimy o zabranie PIT-u z roku bieżącego oraz za rok ubiegły (lub kwoty przychodu oraz  nadpłaty lub dopłaty za roku ubiegły) celem sprawnego przebiegu rozliczenia.