Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Dzień Strażaka - Spotkanie z Komendantem KP PSP w (..)

Dzień Strażaka - Spotkanie z Komendantem KP PSP w Szamotułach

4 Maja 2021

4 maja 2021 r. Starosta Szamotulski Beata Hanyżak i Wicestarosta Szamotulski Rafał Zimny gościli w Starostwie Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach st. bryg. Pana Ireneusza Persa. Z okazji obchodzonego Dnia Strażaka włodarze złożyli na ręce Komendanta symboliczny kwiat będący wyrazem wdzięczności za trud służby i codzienną ciężką pracę wszystkich Druhen i Druhów Strażaków. Za pośrednictwem Komendanta przekazali ponadto Strażakom najserdeczniejsze życzenia pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz bezpiecznej służby i samych szczęśliwych powrotów z akcji.

Starosta i Wicestarosta wręczają kwiaty na ręce Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej