Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Gratulujemy tegorocznym stypendystom!

Gratulujemy tegorocznym stypendystom!

28 Czerwca 2021

Pomimo, że miniony rok szkolny był rokiem wyjątkowo trudnym, ze względu na panującą pandemię i tym samym odwołanie większości olimpiad, konkursów i zawodów, uczniowie powiatowych placówek oświatowych osiągnęli wiele znaczących sukcesów i wspaniałe wyniki w nauce. Te z kolei miały przełożenie na zdobycie stypendiów Starosty Szamotulskiego.

Tegoroczne stypendia przyznano dwóm absolwentom szkół branżowych prowadzonych przez Powiat Szamotulski:

• Jakubowi Nowickiemu - absolwentowi Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach,
  • Karolinie Musiał - absolwentce Zespołu Szkół nr 2 we Wronkach.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, wyróżnienia absolwentom zostały wręczone przez Dyrektorów poszczególnych placówek, w trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego - poniżej fotorelacja.

Absolwentom jeszcze raz gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych szczeblach edukacji, a całej społeczności szkolnej - wspaniałych wakacji.