Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Hala „Nałęcz” z nowymi szatniami

Hala „Nałęcz” z nowymi szatniami

4 Grudnia 2020

W dniu 2 grudnia br. Jacek Bogusławski Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Poseł Jakub Rutnicki wraz ze Starostami Szamotulskimi Beatą Hanyżak, Rafałem Zimny  i Członkiem Zarządu Maciejem Trąbczyńskim, w obecności Wicedyrektora ZS nr 3 im. H.Kołątaja- pani Danuty Kubiaczyk - obejrzeli  nowo wyremontowane zespoły szatniowe w Hali „Nałęcz” w Szamotułach.  Remont zrealizowany w ramach programu „Szatnia na Medal” zapewnił nowy wygląd i funkcjonalność oraz  znakomite warunki dla sportowców użytkujących halę. Remont szatni  wraz z łazienkami i wymianą drzwi podzielony był  na kilka etapów, jego całkowity koszt to blisko 206 0000 zł. Powiat Szamotulski, w ramach programu „Szatni na Medal” otrzymał dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 99 500 zł.