Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/I Szamotulski Finał Czwartków Lekkoatletycznych im. (..)

I Szamotulski Finał Czwartków Lekkoatletycznych im. Bohdana Zielińskiego

11 Czerwca 2021

Od kilku już lat cyklicznie organizowane są czwartki lekkoatletyczne dla dzieci ze szkół podstawowych Powiatu Szamotulskiego. Zwieńczeniem wydarzenia jest organizowany rokrocznie w czerwcu finał wyłaniający naszą reprezentację na Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi.
Wczoraj, 10 czerwca, na Powiatowym Centrum Lekkoatletycznym w Szamotułach, po rocznej przerwie odbył się Finał Czwartków Lekkoatletycznych, który od tego roku nosi imię Bohdana Zielińskiego, założyciela MKS Baszty Szamotuły, wieloletniego dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Szamotułach oraz oddanego działacza sportu szkolnego.

Wspaniale było móc Was znów zobaczyć. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, pamiętajcie „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.” a wygranym życzymy sukcesów na dalszych etapach.