Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/„I Ty możesz zapobiegać przemocy!” – konkurs KPP w (..)

„I Ty możesz zapobiegać przemocy!” – konkurs KPP w Szamotułach

1 Października 2019

„I Ty możesz zapobiegać przemocy!” – konkurs KPP w Szamotułach

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach zaprasza dzieci klas 6-8 szkół podstawowych położonych na terenie Powiatu Szamotulskiego do udziału w konkursie pod hasłem: „I Ty możesz zapobiegać przemocy!”.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie plakatu bądź napisanie wiersza dotyczącego zapobiegania przemocy domowej w rodzinie. Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką, jednak ich rozmiar nie powinien być mniejszy niż format A3. Wymagana długość wiersza nie została określona. Powinien być on jednak przygotowany w języku polskim, a treść zgłoszonego utworu powinna przyjąć formę druku komputerowego.

Prace przyjmowane będą przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach do dnia 05.11.2019 r.

Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdziecie Państwo TUTAJ.