Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/I miejsce w XXXIX Wielkopolskim Rajdzie Samochodowym (..)

I miejsce w XXXIX Wielkopolskim Rajdzie Samochodowym "Ludowiec" w Jaraczewie

18 Czerwca 2019

W dniach 15-16 czerwca 2019 roku w Jaraczewie odbył się XXXIX Wielkopolski Rajd Samochodowy "LUDOWIEC". Członkowie Klubu Turystyki Motorowej PTTK „Sokół” w Szamotułach, godnie reprezentowali Powiat Szamotulski. Wysokie miejsca poszczególnych załóg, w skład których wchodzili między innymi: Jarosław Florkiewicz (kierowca) i Wiktoria Florkiewicz (pilot) oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Szamotułach Agnieszka Ciesielska (kierowca) i Wojciech Czechowski (pilot), dały zarówno w klasyfikacji powiatów oraz klasyfikacji drużynowej zaszczytne  pierwsze miejsce. Na mecie zwycięskie załogi otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy  oraz upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Jaraczewo.

Rajd ten był kolejnym etapem eliminacji Popularnych Motorowych Mistrzostw Okręgu oraz Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS.

Na uwagę zasługuje również fakt, że w trakcie uroczystego zakończenia rajdu dokonano podsumowania poprzedniego sezonu oraz wręczono przedstawicielom KTM PTTK „Sokół” puchar za zajęcie III miejsca drużynowo w sezonie 2018 roku.

Udział przedstawicieli Powiatu Szamotulskiego  zaliczyć można do kolejnych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Klub Turystyki Motorowej PTTK "Sokół"