Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/IV Powiatowy Konkurs Flażoletowy

IV Powiatowy Konkurs Flażoletowy

14 Czerwca 2022
10 czerwca w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pamiątkowie odbył się IV Powiatowy Konkurs Flażoletowy.
Organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru „Vivace”, a partnerami Starostwo Powiatowe w Szamotułach oraz Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie.
W konkursie udział wzięło 15 podmiotów wykonawczych : 10 solistów i 5 zespołów z 5 szkół ( SP Duszniki, SP Nowa Wieś, SP nr1 i nr3 w Szamotułach oraz SP Pamiątkowo). Prezentacjom przysłuchiwało się jury w składzie: p.Agnieszka Ciesielska-Pawlak i p.Marcjanna Nowak.
Nagrodzeni :
KATEGORIA- SOLIŚCI ( klasy I-III ) I miejsce Hanna Kostera SP Pamiątkowo,
II miejsce Nina Nowak ze SP nr1 Szamotuły,
III miejsce Aleksandra Adamczak SP Pamiątkowo, IV miejsce Igor Urbański SP nr1 Szamotuły.
KATEGORIA- SOLIŚCI (klasy IV- VI): I miejsce Jagoda Słupińska SP nr3 Szamotuły, II miejsce Klaudia Ossowska SP nr3 Szamotuły, III miejsce Jakub Adamczak SP Pamiątkowo, IV miejsce Magdalena Mrotek SP Pamiątkowo, V miejsce Antonina Liberska oraz Urszula Liberska SP Duszniki.
KATEGORIA- ZESPOŁY (klasy IV-VI): I miejsce: Radosław Nikielski i Dawid Jandy SP nr1 Szamotuły, II miejsce: Maria Sulicka, Aleksandra Główczyńska i Izabela Radziszewska SP Nowa Wieś, III miejsce : Aleksandra Roszyk, Urszula Liberska i Antonia Liberska SP Duszniki, IV miejsce: Maja Borowiak i Kornelia Kordylasińska SP nr1 Szamotuły, V miejsce: Amelia Muszyńska, Liliana Antkowiak, Iga Ślimak SP Nowa Wieś.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom i ich opiekunom!