Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Informacja o czasowym zamknięciu placówki Banku SGB (..)

Informacja o czasowym zamknięciu placówki Banku SGB zlokalizowanej przy ul.Wojska Polskiego w Szamotułach

27 Sierpnia 2020

Uprzejmie informujemy, że w zwiazku z trudną sytuacją kadrową w  placówkach, spowodowaną utrzymującym się stanem zagrożenia epidemicznego placówka Banku SGB  zlokalizowna przy ul.Wojska Polskiego 4 od dnia 1 br. września została zamknięta. Osoby, które będą chciały skorzystać z usług tej placówki celem uiszczenia opłat na rzecz Powiatu, muszą zrealizować swoje przelewy w innym miejscu lub skorzystać z możliwości płatności bezgotówkowych za pośrednictwem terminali ulokowanych bezpośrednio przy okienku w wydziałach: Komunikacji, Geodezji oraz Budownictwa.

Jednocześnie informujemy, że na terenie miasta Szamotuły obsługę Klientów prowadzą dwie placówki Banku:

1) Oddział - zlikalizowany przy ul. Rynek 7 (w godzinach od 8:00 do 15:00)

2) Filia - zlokalizowana przy ul. Sportowej 6 (w godzinach od 9:30 do 15:30)

Ponadto informyjemy również, że od 7 wrzesnia 2020 r. placówki Banku SGB będą obsługować Klientów w wydłużonych godzinach urzędowania.

1) Oddział - zlikalizowany przy ul. Rynek 7 (w godzinach od 9:00 do 16:45)

2) Filia - zlokalizowana przy ul. Sportowej 6 (w godzinach od 7:30 do 15:15)