Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Informacja o modyfikacjach w wydawaniu numerów do (..)

Informacja o modyfikacjach w wydawaniu numerów do wydziału komunikacji.

23 Lipca 2020

Informujemy, że od 22 lipca br. uległ zmianie sposób dystrybucji numerów do Wydziału Komunikacji. Biletomat został zainstalowany na parterze budynku, pozwoli to na samodzielne logowanie i wydruk biletów przez oczekujących klientów. Dzięki temu rozwiązaniu na stronie naszego starostwa ponownie będzie można śledzić w czasie rzeczywistym postęp kolejki.

Dodatkowo od poniedziałku tj. 27 lipca br. zamierzamy ponownie uruchomić internetową rezerwację biletów wszystkich spraw.  W zakresie rejestracji pojazdów codziennie  dostępnych będzie  5 biletów, możliwych do  zarezerwowania poprzez wpisanie kodu składającego się z kilku ostatnich cyfr konkretnie rejestrowanego pojazdu (nr VIN). Poprawne wpisanie kodu będzie weryfikowane przy rejestracji pojazdu na który został pobrany bilet. Bilety będą udostępniane na kolejne 14 dni i każdego dnia przesuwane o kolejny dzień.

Mamy nadzieję, że wprowadzone rozwiązania ułatwią dostępność dla Państwa załatwianych spraw w tym wydziale.