Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/KONKURS „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”!

KONKURS „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”!

5 Października 2023

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Szamotulskiego!

Jak co roku Powiat Szamotulski wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach włącza się w ogólnopolską kampanię „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” realizowaną przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was KONURS!

Na pierwsze 100 osób czeka czujka! Wystarczy, że odpowiesz na 10 pytań.

Ankietę możecie rozwiązać:

- poprzez link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBK4bzCFKLvgGjmZJwER1hPuGDD2xtBaUMvSaopSLTmURvIg/viewform?usp=sf_link

- wysyłając imię i nazwisko oraz poprawne odpowiedzi na maila: . Test do pobrania znajdziecie poniżej.

Odpowiedzi można przesyłać do 20 października. Rozstrzygnięcie nastąpi 24 października.

Osoby, które wygrają czujkę otrzymają maila z informacją o terminie odbioru nagrody.

Regulamin udziału w konkursie znajdziesz na stronie: Regulamin udziału w imprezach i wydarzeniach | Starostwo Powiatowe w Szamotułach (powiat-szamotuly.pl)

Biorąc udział w konkursie automatycznie akceptujesz regulamin udziału w imprezach i wydarzeniach organizowanych przez Powiat Szamotulski.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz