Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Kolejna edycja Releve Cup za nami

Kolejna edycja Releve Cup za nami

27 Marca 2024

W dniach 22-24 marca br., miłośnicy gimnastyki artystycznej zgromadzili się w Szamotułach na III Ogólnopolskim Turnieju Gimnastyki Artystycznej RELEVE CUP . W trakcie trzydniowych zmagań, zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności, imponując zarówno techniką, jak i artystycznym wykonaniem.

Turniej był wydarzeniem nie tylko sportowym, ale także integracyjnym i promującym zdrowy tryb życia. Występy uczestników dostarczyły publiczności niezapomnianych emocji i wrażeń estetycznych, a atmosfera rywalizacji sprzyjała budowaniu więzi oraz wzmacnianiu ducha sportowego.

Imprezę objęła patronatem Starosta Szamotulski Beata Hanyżak.

Zawody były doskonałą okazją dla uczestników do zdobycia cennych doświadczeń oraz podniesienia swoich umiejętności. Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowania i wysiłku, który włożyli w przygotowanie się do turnieju.