Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Kolejna wideokonferencja Wojewody Wielkopolskiego z (..)

Kolejna wideokonferencja Wojewody Wielkopolskiego z samorządowcami Powiatu Szamotulskiego

18 Marca 2022

17 marca 2022 r. o godz. 12:00 odbyła się kolejna wideokonferencja Wojewody Wielkopolskiego, w której uczestniczyli: Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, Wójtowie i Burmistrzowie z terenu powiatu lub ich przedstawiciele, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach Jaromir Zieliński oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Jan Stefaniak. Przedmiotem wideokonferencji było omówienie specustawy dot. pomocy obywatelom Ukrainy, poruszono m.in. kwestie związane z edukacją.