Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Kolejna wideokonferencja z wójtami i burmistrzami Powiatu (..)

Kolejna wideokonferencja z wójtami i burmistrzami Powiatu Szamotulskiego

21 Grudnia 2020

W piątek, 18 grudnia  br. na zaproszenie Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak odbyła się kolejna wideokonferencja z  burmistrzami i wójtami z terenu Powiatu Szamotulskiego oraz dyrektorem szamotulskiej lecznicy, dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szamotułach oraz dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Szamotułach. Tematem przewodnim była aktualna sytuacja epidemiologiczna w Powiecie Szamotulskim oraz  podsumowanie działań w celu walki z pandemią wywołaną przez wirus SARS-Cov 2. Dyrektorzy sanepidu i szpitala przedstawili włodarzom sprawozdanie z działalności instytucji zaangażowanych w walkę ze skutkami epidemii na terenie Powiatu Szamotulskiego, natomiast dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy omówiła instrumenty pomocy przedsiębiorcom w sytuacji pandemii.

wideokonferencja