Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Kolejne wsparcie dla Powiatu Szamotulskiego- Aktywna Tablica

Kolejne wsparcie dla Powiatu Szamotulskiego- Aktywna Tablica

12 Listopada 2021

Baner- Aktywna Tablica

W odpowiedzi na wniosek Powiatu Szamotulskiego złożony w ramach programu „Aktywna Tablica” do Kuratorium Oświaty w Poznaniu, wsparcie finansowe otrzymała Szkoła Podstawowa nr 5 wchodząca w skład Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach. Całość dofinansowania wynosi 35 000,00 zł a łączna wartość inwestycji 43 590,00 zł. Dzięki tej pomocy szkoła otrzyma narzędzia do terapii uczniów z różnymi trudnościami, m. in. z zaburzeniami uwagi i koncentracji, czy ze słuchem. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał zakupionych materiałów zostanie zaktualizowane oraz zakupione oprogramowanie, a także sprzęt komputerowy.