Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Komunikat dla Klientów Wydziału Komunikacji ,Transportu i (..)

Komunikat dla Klientów Wydziału Komunikacji ,Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Szamotułach

26 Sierpnia 2020

W związku z obserwowanym wzrostem dynamiki zakażeń na terenie Powiatu Szamotulskiego oraz w trosce o bezpieczeństwo epidemiologiczne klientów, informujemy, że  od dnia 26 sierpnia br. wprowadzona zostaje przerwa techniczna od  11.00  do 11.30,  w obsłudze Wydziału  Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Szamotułach.

W tym czasie wszystkie przestrzenie wspólne, ciągi komunikacyjne, winda, biletomat oraz toalety podlegać będą dezynfekcji. Natomiast po godzinie 15.30  dezynfekcji podlegać będą także ławki zewnętrzne oraz teren przed budynkiem starostwa. Działania te mają na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-Cov-2 w miejscach publicznych o dużej przepustowości klientów.

Powyższe działania służyć mają poprawie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.