Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Komunikat dla Klientów Wydziału Komunikacji, Transportu i (..)

Komunikat dla Klientów Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg

4 Września 2020

Uprzejmie informujemy, że w związku z obserwowaną stałą dostępnością biletów do Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Szamotułach nie ma konieczności zajmowania kolejki do wspomnianego wyżej Wydziału w godzinach nocnych, lub wczesnych godzinach porannych. Jeśli chcą Państwo mieć pewność obsłużenia bez oczekiwania w kolejce, zachęcamy do śledzenia strony internetowej kd.powiat-szamotuly.pl. Serwis ten umożliwia bieżące monitorowanie ilości osób oczekujących na załatwienie sprawy oraz wydanych i pozostałych do wykorzystania biletów.

Przypominamy ponadto o możliwości elektronicznej rejestracji wizyt z 14-dniowym wyprzedzeniem. Formularz zapisu znajdziecie Państwo także pod wspomnianym wyżej adresem kd.powiat-szamotuly.pl.