Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Komunikat dot. zmian w sposobie obsługi klientów (..)

Komunikat dot. zmian w sposobie obsługi klientów Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg

2 Czerwca 2021

UWAGA!

Komunikat dotyczący zmian w sposobie obsługi klientów Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem klientów chcących zrealizować swoje sprawy w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Szamotułach, informujemy, że w czerwcu wprowadzimy zmiany organizacyjne w funkcjonowaniu pracy Wydziału mające na celu usprawnienie prac i obsługę klientów:

Z dniem 07 czerwca br.:

1. Wprowadzony zostanie podział okienek obsługi dla osób załatwiających swoje sprawy indywidualnie i przez pełnomocników.
  2. Podział nastąpi w segmentach:
    • B - REJESTRACJA   POJAZDÓW na:
      • B1 - sprawy realizowane OSOBIŚCIE (właściciel/współwłaściciel)
      • B2 - sprawy realizowane przez PEŁNOMOCNIKA
    • D - DOWODY   REJESTRACYJNE na:
      • D1 - sprawy realizowane OSOBIŚCIE (właściciel/współwłaściciel)
      • D2 - sprawy realizowane przez PEŁNOMOCNIKA
  3. Wszelkie szczegóły dotyczące funkcjonowania Wydziału zostały opisane w Regulaminie Obsługi Klienta umieszczonym poniżej w pliku .pdf.

Z dniem 14 czerwca br.:

Wznowiona zostanie funkcjonalność związana z rejestracją wizyt w formie elektronicznej dla osób chcących załatwić swoją sprawę OSOBIŚCIE w Wydziale Komunikacji. Powyższa możliwość dotyczyć będzie spraw z zakresu:

• A - PRAWO JAZDY
  • B - REJESTRACJA POJAZDÓW
  • D - DOWODY REJESTRACYJNE

Oczekujemy na kolejne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, które obowiązywać będzie od 6 czerwca 2021 r.

W związku z powyższym prosimy o śledzenie strony internetowej tutejszego Urzędu, gdzie będziemy na bieżąco informować Państwa o wprowadzanych w najbliższych dniach zmianach.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2021-06-04 Regulamin obsługi Klientów w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Szamotułach