Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Komunikat ws. Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Komunikat ws. Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

1 Marca 2022

KOMUNIKAT

dotyczący działalności Punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu szamotulskiego od dnia 7 marca 2022 r.

Informujemy, że z dniem 7 marca 2022 r. przywrócona zostaje stacjonarna działalność Punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu szamotulskiego.

Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego odbywa się według kolejności zgłoszeń, po umówieniu terminu wizyty.

Rejestracji można dokonywać:online pod adresem: http://np.ms.gov.pl, pod numerem telefonu: +48 061 29 28 790 (numer czynny w godzinach pracy urzędu), za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej:

Informujemy, że w Punktach stacjonarnych należy zachować środki ostrożności (tj. maseczka ochronna, dezynfekcja rąk).