Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Koncert Noworoczny za nami!

Koncert Noworoczny za nami!

22 Stycznia 2024

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za liczne przybycie!

Mamy nadzieję, że muzyka wprawiła Was  w doskonały humor a najbliższy rok przyniesie wiele radości.

Dziękujemy bardzo wszystkim osobom nagrodzonym okolicznościową nagrodą Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak: prof. dr hab. inż. Stanisławowi Proszykowi (kategoria nauka), Małgorzacie Rutkowskiej (działalność charytatywna), Tomaszowi Wiktorowi (kategoria sport), Dariuszowi Tarczewskiemu (kategoria muzyka) oraz Tomaszowi Drabowi (kategoria rzemiosło).

Wspaniale mieć wśród nas tak wybitne osoby, dzięki którym powiatowa społeczność rozwija się.

Koncert pod hasłem „Muzyka, szampan i miłość” w wykonaniu orkiestry salonowej „Moderato” pod dyrekcją Orlina Bebenowa, z Powiatem Szamotulskim współorganizował Szamotulski Ośrodek Kultury.

Na koncercie mieliśmy przyjemność gościć także Posłów na Sejm RP Krzysztofa Paszyka i Jakuba Rutnickiego, Wicestarostę Szamotulskiego Rafała Zimny, Członka Zarządu Powiatu Szamotulskiego Macieja Trąbczyńskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Radosława Łanoszkę.