Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Konferencja szkół technicznych i branżowych GRUPY ENEA

Konferencja szkół technicznych i branżowych GRUPY ENEA

26 Września 2023

W dniu 21 września 2023 r. dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach Monika Kozber, kierownik szkolenia praktycznego pan Marcin Idaszek oraz uczniowie klasy 2 technikum energetycznego uczestniczyli na zaproszenie Enea Operator i Enea S.A. w konferencji pod hasłem „Współpraca- Energia- Przyszłość”. Konferencja została zorganizowana na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.

Przedstawiciele Szkoły na Leśnej uczestniczący w konferencji reprezentowali Powiat Szamotulski, jako szkoła patronacka grupy Enea. Uczniowie wzięli udział w warsztatach „Zawodowy start” oraz konkursach, zdobywając cenne nagrody. Udział w konferencji to bardzo ważne i wartościowe doświadczenie, które podnosi zarówno wiedzę, jak i kompetencje uczniów oraz nauczycieli.

Wydarzenie to objęte zostało patronatami: Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Aktywów Państwowych, Wojewody Wielkopolskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenia Elektryków Polskich.