Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Konkurs na Hasła Promocyjne Powiatu Szamotulskiego

Konkurs na Hasła Promocyjne Powiatu Szamotulskiego

27 Czerwca 2023

Drodzy mieszkańcy!

Ogłaszamy konkurs.

Tym razem Waszym zadaniem jest wymyślenie Haseł Promocyjnych Powiatu Szamotulskiego!

Chwytliwa rymowanka? Ciekawy slogan? Hasło reklamowe?

Jeżeli macie ciekawe pomysły wyślijcie je na nasz adres mailowy: .

Zasady:

- każdy mieszkaniec Powiatu Szamotulskiego może przesłać maksymalnie 3 hasała promocyjne do wybranych zagadnień/tematów, tj.: ekologii, walorów kulturalnych, rekreacyjnych i turystycznych;

- hasła należy przesłać do 25 lipca 2023 r.;

- rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28 lipca (zwycięzcy zostaną opublikowani na stronie internetowej i FB Powiatu Szamotulskiego),

- do maila należy dołączyć zgodę na publikację o treści: „Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie imienia i nazwiska oraz publikację haseł przez Starostwo Powiatowe w Szamotułach na oficjalnej stronie internetowej powiatu i profilu FB oraz na materiałach promocyjnych - plakatach, banerach, torbach, kubkach itp.” oraz załącznik nr 1 do regulaminu - Oświadczenie uczestnika konkursu oraz w przypadku osoby niepełnoletniej zgoda rodzica - załącznik nr 2. Dokumenty znajdziecie tutaj: strona powiatu.

Nagrodzimy najlepsze i najbardziej kreatywne pomysły ,a następnie je opublikujemy!

Dokumenty:

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf 2023-06-27 Regulamin konkursu
ilość pobrań: 105
Regulamin konkursu 132.11KB zobacz
pdf 2023-06-27 Załącznik nr 2 zgoda_rodzica hasła promocyjne.pdf
ilość pobrań: 87
Załącznik nr 2 zgoda_rodzica hasła promocyjne.pdf 116.94KB zobacz
pdf 2023-07-03 konkurs na hasła promocyjne załącznik nr 1 Oświadczenia do regulaminu.pdf
ilość pobrań: 64
konkurs na hasła promocyjne załącznik nr 1 Oświadczenia do regulaminu.pdf 104.66KB zobacz