Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Konkurs na Najlepszą Walentynkę!

Konkurs na Najlepszą Walentynkę!

5 Lutego 2024

Drodzy Mieszkańcy!

Zapraszamy do udziału w Walentynkowym Konkursie na Najlepszą Walentynkę!

Na pewno każdy z Was rozmyśla co dać ukochanej osobie. Jesteśmy pewni, że własnoręcznie wykonana kartka czy mały prezent będą nieocenione!

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkających w Powiecie Szamotulskim (osoby niepełnoletnie biorą udział w konkursie wyłącznie za pisemną zgodą rodziców).

Co musicie zrobić?

1. Wykonać walentynkę!
  2. Przesłać zgłoszenie na maila: ri@szamotuly.com.pl (tytuł maila: Konkurs Walentynkowy, w treści maila: imię i nazwisko, załączniki: zdjęcie walentynki oraz zgodę dla osoby niepełnoletniej).

Termin nadsyłania prac mija 13 lutego!

Komisja konkursowa wybierze najlepsze walentynki, dla których przewidzieliśmy nagrody niespodzianki!

Celem konkursu jest propagowanie twórczości artystycznej mieszkańców Powiatu Szamotulskiego oraz promowanie lokalnych tradycji poprzez nagradzanie uczestników konkursów.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem, zaakceptowaniem jego postanowień oraz zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad. Regulamin: Regulamin udziału w imprezach i wydarzeniach | Starostwo Powiatowe w Szamotułach (powiat-szamotuly.pl)

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Powiat Szamotulski Konkurs Walentynkowy na najlepszą Walentynkę w Powiecie Szamotuslkim, na zgłoszenia czekamy do 13 lutego

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz