Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Konkurs na plakat o tematyce ekologicznej

Konkurs na plakat o tematyce ekologicznej

20 Września 2024

Konkurs plastyczny - plakat

W związku z finałem 31. akcji Sprzątania Świata ogłaszamy konkurs na plakat promujący działania mające na celu ochronę naszej planety. Może on np. zachęcać do odpowiedzialnego gospodarowania odpadami lub do innych działań proekologicznych.

Jak wziąć udział?

1. Przygotujcie plakat związany z szeroko pojętą ekologią

Możecie stworzyć go dowolną techniką - narysować, namalować, zaprojektować na komputerze - liczymy na Waszą kreatywność. Plakat musi być wykonany w układzie wertykalnym (pionowym), w formacie A3 i w jakości pozwalającej na jego zeskanowanie i wydruk.

1. Wyślijcie swoje prace na adres: Starostwo Powiatowe w Szamotułach, ul. Wojska Polskiego 4, 64-500 Szamotuły (z dopiskiem „Konkurs plastyczny - Sprzątanie Świata”).

Jeżeli plakat został zaprojektowany w komputerze (wymagana rozdzielczość 300 DPI) - możecie przesłać plik na adres e-mail:

Prace powinny trafić do nas do 15 października. Pamiętajcie, że każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden plakat. Koniecznie podpiszcie się na swojej pracy (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu).

1. Spośród przesłanych prac wybierzemy 10 najlepszych

Kryteriami wyboru będą pomysłowość autora oraz jakość wykonanego plakatu. Zwycięskie prace opublikujemy na naszym profilu FB oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Szamotułach. Zwycięzcy otrzymają też od nas nagrody rzeczowe.

Ponadto, nagrodzone plakaty trafią do „Galerii pod Halszką” przy szamotulskim Muzeum Zamek Górków.

Regulamin udziału w konkursie znajduje się w pliku do pobrania (na dole strony).

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2024-09-20 Konkurs plastyczny na plakat - regulamin + zgody i oświadczenia.pdf