Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Konkursy na eko - ozdobę i najładniejsze ciasto (..)

Konkursy na eko - ozdobę i najładniejsze ciasto wielkanocne!

24 Marca 2023

Drodzy Mieszkańcy!

Zapraszamy do udziału w konkursach Wielkanocnych.

Tym razem mamy dla Was dwie propozycje!

- Najpiękniejsza eko - ozdoba wielkanocna,

- Najładniejsze ciasto wielkanocne.

Kto może wziąć udział?

Każdy Mieszkaniec Powiatu Szamotulskiego bez względu na wiek!

Co musicie zrobić?

1. Wykonać eko - ozdobę wielkanocną (wykorzystując surowce wtórne i ekologiczne) lub ciasto wielkanocne (samodzielny, domowy wypiek).
  2. Zrobić 2 zdjęcia: jedno w czasie wykonywania prac, drugie gotowego dzieła.
  3. Przesłać na maila: (tytuł maila: Konkurs Wielkanocny, w treści maila: imię i nazwisko, załączniki: 2 zdjęcia).

Termin nadsyłania prac mija 5 kwietania.

Celem konkursu jest propagowanie twórczości artystycznej z ekologicznym pożytkiem i społeczną profilaktyką mieszkańców Powiatu Szamotulskiego oraz promowanie lokalnych tradycji i wypieków Wielkanocnych, poprzez nagradzanie uczestników konkursów.

Przewidzieliśmy nagrody niespodzianki!

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Konkurs na eko - ozdobę .Prześlij 2 zdjęcia na adres starostwo@szamotuly.com.pl. Termin nadsyłania prac drogą elektroniczną do 5 kwietnia.

Konkurs na najładniejsze ciasto wielkanocne. Prześlij 2 zdjęcia na adres starostwo@szamotuly.com.pl. Termin nadsyłania prac drogą elektroniczną do 5 kwietnia.