Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Kuratorium Oświaty w Poznaniu przedstawia najważniejsze (..)

Kuratorium Oświaty w Poznaniu przedstawia najważniejsze informacje dotyczące polskiego systemu edukacji/Департамент освіти в Познані надає найважливішу інформацію про польську систему освіти

17 Marca 2022

Kuratorium Oświaty w Poznaniu przedstawia najważniejsze informacje dotyczące polskiego systemu edukacji z odniesieniem do naszego regionu. Mamy nadzieję, że pomogą one w adaptacji do nowych warunków życia, a przede wszystkim w znalezieniu odpowiedniego przedszkola i szkoły dla dzieci i młodzieży przybyłych do Polski. Polski system edukacji obejmuje szkolnictwo publiczne i niepubliczne.

Szczegółowe informacje:

Informator dla cudzoziemców dotyczący polskiego systemu edukacji opracowany przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu - Kuratorium Oświaty w Poznaniu (ko.poznan.pl)

Департамент освіти в Познані надає найважливішу інформацію про польську систему освіти з посиланням на наш регіон. Сподіваємося, що це допоможе в адаптації до нових умов життя, а насамперед у пошуку відповідного дитячого садка та школи для дітей та молоді, які приїхали до Польщі.

Детальна інформація: