Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Medalowy występ karateków z Ostroroga

Medalowy występ karateków z Ostroroga

7 Lutego 2024

W poniedziałek informowaliśmy o sukcesie młodych karateków  z Szamotulskiego Klubu Karate w Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP w Objezierzu k. Obornik.

Obecni tam byli również zawodnicy Klubu Karate Isamashii Ostroróg, którzy zdobyli łącznie 50 medali w poszczególnych kategoriach:

Konkurencja kihon:

• I miejsce - Emilia Lebiedzińska, Borys Krawczyk, Jakub Słupiński,
  • II miejsce - Zofia Wawrzyniak, Andrii Mykulyak, Eliza Trela, Julian Mumot, Aleksander Słaboszewski, Radosław Kubiak, Antoni Trzeciak, Maria Szwak,
  • III miejsce - Klementyna Ziemiańska, Antoni Stróżyk, Tymon Til, Jan Stasiak, Maja Sieracka, Antono Jenek, Filip Janecki, Michalina Gidaszewska, Jan Turek, Michał Kaszkowiak.

Konkurencja kata białe pasy:

• II miejsce - Stanisław Słupiński.

Konkurencja kata żółte pasy:

• II miejsce - Stanisław Trzeciak,
  • III miejsce - Zofia Brych i Jan Guzik.

Konkurencja fantomn:

• II miejsce - Antoni Trzeciak,
  • III miejsce - Zofia Brych, Stanisław Słupiński, Stanisław Trzeciak.

Tor przeszkód:

• I miejsce - Emilia Lebiedzińska, Michalina GIdaszewska, Jan Turek, Radosław Kubiak, Maria Szwak,
  • II miejsce - Borys Krawczyk, Andrii Mykulyak, Eliza Trela, Maja Sieracka, Julian Mumot, Zofia Brych, Antoni Trzeciak, Stanisław Trzeciak,
  • III miejsce - Antoni Jenek, Filip Janecki, Aleksander Słaboszewski, Wojciech Koput, Michał Kaszkowiak, Jan Guzik, Jakub Słupiński , Antoni Stróżyk.

Wszystkim medalistom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Medalowy występ karateków z Ostroroga