Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Memoriał im. Blanki Rusinek w Szamotułach

Memoriał im. Blanki Rusinek w Szamotułach

10 Września 2024

W miniony weekend w Szamotułach odbyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Młodziczek - Memoriał im. Blanki Rusinek, który po raz kolejny zgromadził zespoły z całej Polski. W zawodach wzięło udział 10 drużyn - wszystkie pokazały się bardzo dobrej strony pokazując wielką wolę walki i ducha sportowej rywalizacji.

Dla naszych młodziczek był to pierwszy turniej towarzyski w nowym sezonie.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak, która kibicowała z trybun.

Wysoki poziom sportowy i świetna organizacja sprawiły, że zawody dostarczyły mnóstwa emocji zarówno zawodniczkom, jak i kibicom.

Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:

1. Łaskovia Łask
  2. UKS Szamotulanin Szamotuły 1
  3. Uni Opole
  4. UKS SG Kożuchów
  5. UKS Rokietnica
  6. SPS Zbąszynek
  7. KS Pałac Bydgoszcz
  8. Joker Świecie
  9. UKS Szamotulanin Szamotuły 2
  10. Volley Poznań

Gratulacje dla wszystkich drużyn za wspaniałą postawę i walkę na boisku! Do zobaczenia na kolejnych turniejach!