Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Międzyklasowy Turniej w Piłce Siatkowej

Międzyklasowy Turniej w Piłce Siatkowej

7 Czerwca 2022

Tegorocznemu “Bieganiu z Leśną” towarzyszył po raz pierwszy międzyklasowy Turniej w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło 6 reprezentacji klas, w skład których, oprócz uczniów, musiał wchodzić 1 nauczyciel i 1 rodzic/opiekun. Po fazie grupowej rozegrane zostały emocjonujące półfinały, w których zmierzyły się klasy: 2um i 3i oraz 2i i 1m. W meczu o trzecie miejsce klasa 3i musiała uznać wyższość wyjątkowo zmotywowanej klasy 2i. Mecz finałowy natomiast rozstrzygnął rywalizację między 1m i 2um na korzyść tej drugiej. Oprócz medali, sprzętu sportowego i atrakcyjnych wyjść dla klas, nagrodą za pierwsze miejsce był miś, który zostanie maskotką przechodnią dla zwycięzców kolejnych szkolnych turniejów siatkarskich. Klasie 2um serdecznie gratulujemy, ostrzegając jednocześnie, że niektóre klasy już rozpoczęły przygotowania do przyszłorocznego turnieju. Dziękujemy wszystkim drużynom za wspólną zabawę i rywalizację na wysokim poziomie oraz sponsorom za ufundowanie nagród.