Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Piłce Nożnej

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Piłce Nożnej

2 Lipca 2019

W minioną niedzielę, 30 czerwca, w Gałowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Piłce Nożnej. Rywalizacja w ramach Współzawodnictwa Sportowo-Turystycznego Gmin Powiatu Szamotulskiego cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Mecze rozgrywane systemem „każdy z każdym”, wyłoniły pretendentów do trofeum - pucharu Starosty. Ostatecznie na podium znalazły się drużyny:

I miejsce - Miasto i Gmina Ostroróg

II miejsce - Miasto i Gmina Szamotuły

III miejsce - Miasto i Gmina Wronki

Wszystkie rywalizujące zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a uczestnicy zawodów medale.

Wyróżniono również najlepszych zawodników turnieju. I tak liderem gry „w polu” okazał się Wiesław Rzeszowski, tytuł najlepszego bramkarza przypadł natomiast Mirosławowi Bernasiewiczowi. Obaj występujący w barwach Ostroroga.

Gratulujemy!

Warto wspomnieć, że we Współzawodnictwie Sportowo-Turystycznym o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego Powiat Szamotulski zajmuje w tej chwili 2 pozycję.