Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Mistrzostwo UKS Szamotulanin

Mistrzostwo UKS Szamotulanin

11 Marca 2024

Ten moment na zawsze zapisze się w historii szamotulskiej siatkówki. W dniach 8-10.03.2024 r. odbył się Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek, w którym nasze zawodniczki musiały mierzyć się z pięcioma wymagającymi drużynami.

Nasz zespół od samego początku turnieju szedł jak burza pokonując kolejnych przeciwników, by w decydującym starciu podjąć niepokonany jak dotąd Enea Energetyk Poznań. W finale nasze dziewczyny były nie do zatrzymania. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 i tym samym UKS Szamotulanin po raz pierwszy w historii został Mistrzem Wielkopolski Młodziczek!

Na spotkaniu obecna była Starosta Szamotulski Beata Hanyżak.

Wszystkie mecze można zobaczyć na Youtube na kanale Wielkopolska Siatkówka.

Brawo dziewczyny! Brawo trenerzy! Mistrz jest nasz! Gratulujemy również wszystkim pozostałym drużynom. To było wielkie siatkarskie widowisko!