Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Nocny Dyliżans wyruszył z Pniewskich Łazienek

Nocny Dyliżans wyruszył z Pniewskich Łazienek

16 Lipca 2019

Cieszymy się, że zainteresowanie aktywnością fizyczną w naszym powiecie stale rośnie. Coraz więcej pojawia się też na jego terenie inicjatyw zachęcających do uprawiania sportu. Jedną z nich jest Klub Biegowo-Sportowy „Aktywnie w Pniewach”, zrzeszający zarówno doświadczonych już biegaczy, jak i intensywnie wspierający amatorów, dla których przygoda z bieganiem dopiero się rozpoczyna.

To właśnie on, przy współpracy z OSiR i wsparciu władz miasta, zorganizował w miniony weekend imprezę sportową pod hasłem „Nocny dyliżans”. Chętnych do udziału w nocnym półmaratonie nie brakowało. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także imprezy towarzyszące - bieg na 7 km oraz 7 km marsz Nordic Walking.

Gratulujemy inicjatywy! Mamy nadzieję, że tradycja biegów o zmroku nie zaginie i w przyszłym roku Nocny Dyliżans powróci do Pniew.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Pniewach