Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Nowa Strategia Rozwoju LGD Puszcza Notecka- ankieta

Nowa Strategia Rozwoju LGD Puszcza Notecka- ankieta

28 Lipca 2022

Zarząd LGD Puszcza Notecka informuje, że rozpoczął prace nad przygotowaniem nowej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Puszcza Notecka. Jest to dokument, który wyznaczy kierunki działań organizacji na najbliższe lata i który pozwoli na pozyskanie kolejnych środków finansowych dla mieszkańców obszaru gmin: Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków, Obrzycko, Ostroróg i Wronki oraz przedsiębiorców na tym terenie a także dla Państwa jako podmiotów publicznych na realizację inwestycji.

Aby strategia była napisana w sposób prawidłowy LGD Puszcza Notecka potrzebuje poznać potrzeby mieszkańców i oczekiwania względem miejsca zamieszkania.

Dlatego została przygotowana ankieta. W niej możecie podzielić się swoją opinią oraz pomysłami na zmiany. Badanie jest anonimowe, wyniki zostaną przedstawione jako zestawienie zbiorcze. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w ankiecie.

Link do ankiety: