Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Nowoczesny Zakład Fizjoterapii Szpitala Powiatowego w (..)

Nowoczesny Zakład Fizjoterapii Szpitala Powiatowego w nowej lokalizacji służy już pacjentom

14 Marca 2023

W poniedziałek, 13 marca br., Szpital Powiatowy w Szamotułach wizytował Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński w towarzystwie Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak, Wicestarosty Rafała Zimny, Przewodniczącego Rady Powiatu Radosława Łanoszki oraz Przewodniczącego Komisji Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Michała Karwackiego. Spotkanie związane było z finalizacją inwestycji polegającej na adaptacji pomieszczeń drugiego piętra w budynku poradni na potrzeby nowoczesnego zakładu fizjoterapii. Zadanie o wartości ponad 1,7 mln zł obejmowało wydzielenie, przystosowanie i wyposażenie pomieszczeń fizykoterapii, hydroterapii, laseroterapii, masażu, kinezyterapii i zaplecza sanitarnego wraz z powierzchnią komunikacyjną i niemal w całości sfinansowane zostało ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Jest to odpowiedź na powszechnie zauważalne potrzeby obywateli wywołane pandemią COVID-19, mające przyspieszyć powrót mieszkańców Powiatu Szamotulskiego do zdrowia.