Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Nowy ambulans dla Mieszkańców Powiatu Szamotulskiego

Nowy ambulans dla Mieszkańców Powiatu Szamotulskiego

11 Grudnia 2020

Miło nam poinformować,  że 10 grudnia br. w obecności  Starostów Szamotulskich Beaty Hanyżak, Rafała Zimny, Burmistrza Miasta i Gminy Włodzimierza Kaczmarka oraz Dyrektora szamotulskiego szpitala  Remigiusza Pawelczaka  - odbyło się symboliczne przekazanie kluczyków do nowego ambulansu systemowego „S”, który wzbogacił flotę  transportową szamotulskiej lecznicy. Jeszcze tego samego dnia nowocześnie wyposażony Volkswagen Crafter o mocy ponad 140 KM wyjechał na ulice miejscowości  Powiatu Szamotulskiego.  Był to wspólny zakup Powiatu Szamotulskiego, Miasta i Gminy Szamotuły oraz SP ZOZ w Szamotułach o łącznej wartości 398.580,00 zł.

ambulans

Ambulans 2