Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Nowy projekt współpracy

Nowy projekt współpracy

22 Lutego 2021

Dnia 17 lutego 2021 roku Zarząd Powiatu Szamotulskiego podjął uchwałę w sprawie przystąpienia Powiatu Szamotulskiego jako partnera w realizacji projektu pn. „Utworzenie Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego skierowanego do dzieci i młodzieży na terenie powiatu szamotulskiego i międzychodzkiego”. Projekt zakłada utworzenie we Wronkach centrum wsparcia psychicznego dla dzieci i młodzieży z terenów Powiatu Szamotulskiego i Międzychodzkiego. Partnerem Wiodącym, a jednocześnie realizatorem projektu, będzie fundacja „Femina Project” Centrum Promocji i Rozwoju Kobiet z siedzibą przy ul. Powstańców Wlkp. 23 we Wronkach. Dodatkowo realizację działań z zakresu poradnictwa psychologicznego i opieki terapeutycznej wesprą specjaliści Pani Dorota Szablewska oraz Pani Iwona Kołodziejska. Ze strony Powiatu Szamotulskiego zadanie będzie koordynować Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.